В Instagram прийняли нову політику від якої не всі будуть у захваті

Сьогодні надійшла інфомрація, що в В Instagram прийняли нову політику від якої не всі будуть у захваті.Як повідомляється, нова політика покликана обмежити взаємодії між дорослими і підлітками на платформі. Так Instagram хоче зробити соцмережу безпечніше для неповнолітніх.

В додатку заборонили дорослим відправляти повідомлення тим підліткам, які не підписані на них. Також в Instagram з’являться підказки безпеки, які будуть показуватися неповнолітнім, якщо вони будуть намагатися написати підозрілим дорослим.

Підказки безпеки дадуть підліткам можливість відправити скаргу або заблокувати отриання повідомлень від дорослих. Підказки також нагадають користувачам, що вони не зобов’язані відповідати, і покажуть попередження: «будьте обережні, обмінюючись фотографіями, відео або інформацією з кимось, кого ви не знаєте».

Під підозрілою поведінкою дорослих можуть матися на увазі такі дії, як відправка великої кількості запитів в друзі або повідомлень користувачам, які не досягли 18 років. Опція з’явиться в Instagram найближчим часом.

0

Автор публікації

Офлайн 2 місяці

Шабля

0
Коментарі: 0Публікації: 43Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Translate site »