ДБР проводить обшуки у “Кузні на Рибальському” та “Богдан Моторс”

Державне бюро розслідувань провело обшуки на низці підприємств в Києві та інших областях. Обшуки відбулися в рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони України військової техніки, устаткування і послуг неналежної якості. 

Як стало відомо, слідчі дії проводяться на ПрАТ” Завод “Кузня на Рибальському” і в підрозділах ПАТ ” АК “Богдан Моторс”. За даними ДБР, протягом 2015-2019 років ці підприємства уклали з Міністерством оборони дорогі контракти на поставку в ЗС України військових автомобілів, обладнання та надання послуг з обслуговування агрегатів військових кораблів, а саме: постачання більше 300 медичних автомобілів Богдан 2251; понад 800 автомобілів підвищеної прохідності Богдан (МАЗ) 63172; проведення ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті “Гетьман Сагайдачний”, закупівлі малих броньованих артилерійських катерів “Гюрза-М”, “Кентавр” та інші”, повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на співрозмовника в ДБР.

 Під час досудового розслідування мають бути вивчені обставини перевищення влади чиновниками Міноборони України в зв’язку з завищенням вартості товарів і послуг і поставками в підрозділи ЗСУ в особливий період неякісної продукції, яка не відповідає вимогам державних стандартів.

У лютому 2019 року Bihus.info опублікував інформацію про те, що Олег Гладковський разом із сином був причетний до корупційних схем із закупівлі російських запчастин для української військової техніки. П’ятий президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Гладковського між першим та другим турами президентських виборів 2019 року.

Завод «Кузня на Рибальському» — суднобудівельне приватне акціонерне товариство в Києві. Завод входив до складу групи компаній «Укрпромінвест». Кінцевими бенефіціарами підприємства станом на 2017 рік були Петро Порошенко та Ігор Кононенко. У 2018 році бенефіціаром став Сергій Тігіпко.

Джерело: aspi.com.ua

0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

Редактор

72,4
Коментарі: 0Публікації: 2115Реєстрація: 08-02-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Translate site »