У МЗС назвали суму претензій українських підприємств до Росії

Окупація Росією українських територій завдала значних збитків українським підприємствам. Загальна суму складає понад 4,5 мільярда доларів. 

Подані позови у понад 12 комерційних арбітражів. Про це 4 травня в етері телеканалу “Дом” розповів заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

Фахівці вже порахували позивні претензії. Процеси у цьому напрямку тільки розпочалися, але вже є перші позитивні результати. 

Єнін зазначив, що головні позови ще попереду. Дипломат наголосив на тривалості розгляду заяв. Він акцентував, що рано чи пізно рішення за цими та іншими міжнародними позовами обтяжать ситуацію для Російської Федерації, “яка опиниться в абсолютній ізоляції”. Нараз невідомо, які результати отримає РФ після таких судових позовів.    

ASPI news опублікувало коментар Єніна, який зазначив, що Росію очікують наслідки після визнання її країною-спонсором тероризму. Також у пропрезидентській політичній силі запропонували спростити оформлення паспортів для мешканців окупованих Росією територій.

Джерело: ASPI news

 
0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

Редактор

72,4
Коментарі: 0Публікації: 2115Реєстрація: 08-02-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Translate site »